Walentynki w górach

Jeśli Walentynki w zimowej scenerii to tylko w górach! Romantycznych spacery i kolacje wraz z sympatią połączone z aktywnym wypoczynkiem na stoku, wydają się być idealnym rozwiązaniem dla zakochanych par.

W lutym w górach ruch turystyczny trwa w najlepsze- dlatego jeśli planujesz spędzić 14 lutego w Tatrach czy Pieninach warto wcześniej zarezerwować nocleg, korzystając choćby z serwisu www.noclegi24h.pl

Walentynki w górach można spędzać na wiele sposobów, zaczynając od kuligu przy pochodniach, poprzez przejażdżkę bryczką, kończąc na snowboardzie i jeździe na nartach. Góralskie karczmy będą przytulnym miejscem, by napić się grzańca czy zjeść smaczną kolację. Większość hoteli w górach przygotowało już walentynkową ofertę, a wśród atrakcji znajdują się przecież takie propozycje jak centrum odnowy biologicznej, siłownia, basen, sauna, kręgle czy bilard. Nie musimy ze sobą zabierać nawet sprzętu sportowego, ponieważ na miejscu znajdziemy niejedną jego wypożyczalnię.

Wyjazd w góry w gronie znajomych może być świetną alternatywą dla powyższych propozycji, zwłaszcza dla osób, które cenią sobie towarzystwo i obecność przyjaciół.

Jeśli walentynki w górach spędzimy w hotelowym pokoju to warto zadbać o romantyczny nastrój: kolacja podana wraz z lampką wina lub szampana i doprawiona afrodyzjakami będzie świetnym początkiem romantycznej nocy…..

Wydrukuj ten wpis Wydrukuj ten wpis
Możesz zostawić wiadomość, lub informacje zwrotną (trackback) do własnej strony.

Zostaw odpowiedź

 

Powered by WordPress