Sylwester Last Minute w Krakowie

Jeśli nie masz jeszcze planów na sylwestra to nic straconego ? w największych miastach w Polsce odbędą się imprezy plenerowe, na których zagrają polskie i światowe gwiazdy muzyki. W Krakowie publiczność rozgrzeje Kelis wspierana przez DJ Nikki Beatnik oraz R.I.O

Impreza sylwestrowa w Krakowie odbędzie się na Rynku Głównym ? obok Kelis i R.I.O wystąpią m. in. DJ Robert M i DJ Namteh. Kelis ma na swoim koncie m. in. takie hity jak Milkshake, Trick Me, Good Stuff czy Bossy, współpracowała z Neptunes, Mobym, Outkastem czy Busta Rhymesem.

Publiczność zgromadzona na największej w Europie scenie klubowej zobaczy także pokaz sztucznych ogni oraz confetti show. Organizatorzy koncertu spodziewają się ponad 100 tysięcy ludzi ? na rynku znajdować się będą punkty medyczne oraz punkt osób zaginionych. Po zakończeniu koncertu uczestnicy będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowane komunikacji miejskiej, która będzie kursować we wszystkich głównych kierunkach miasta.

Dla osób wybierających się do stolicy Małopolski z innych miast polecamy noclegi w Krakowie.

Zapraszamy do Krakowa na imprezę sylwestrową- warto zobaczyć na własne oczy to wielkie przedsięwzięcie, które uświetni jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki na świecie.

grafika: wikipedia.pl

Wydrukuj ten wpis Wydrukuj ten wpis
Możesz zostawić wiadomość, lub informacje zwrotną (trackback) do własnej strony.

Zostaw odpowiedź

 

Powered by WordPress