Odzież militarna nie tylko dla żołnierza

Odzież militarna ma szerokie grono odbiorców, gdyż wiele osób ceni sobie jej wytrzymałość, właściwości ochronne i komfort. Warto więc przyjrzeć się co ma do zaoferowania sklep adventuresquad.pl

Wybór odzieży w Adventure Squad jest bardzo szeroki, m. in. polary, kurtki, spodnie czy bielizna termoaktywna. Poniżej przybliżyliśmy cztery produkty z bogatej oferty sklepu.

Dla panów
Kurtka Alvika Losar

Nowoczesna kurtka Alvika Losar chroni przed wiatrem i deszczem, co w dużej mierze jest zasługą membrany dwulaminat Winprotec Plus, która posiada wodoodporność 20 000mm słupa wody. Kurtka wykonana jest w 100% z poliamidu, posiada kaptur z modelowanym daszkiem oraz regulacją dopasowania, czy zapinane zamki kryte plisą, umieszczone pod pachami. Cena kurtki to około 623 zł – dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych, między innymi niebieskim, czerwonym, marchewkowym, czy czarnym.

Dla pań
Getry damskie długie Tervel Optiline

Getry składają się z dwóch warstw. Wewnętrzna, którą wykonano z przędzy zmodyfikowanej jonami srebra, odpowiada za odprowadzenie wilgoci oraz hamuje wzrost poziomu bakterii. Warstwa zewnętrzna odprowadza natomiast wilgoć z warstwy wewnętrznej, co gwarantuje utrzymanie właściwego komfortu cieplnego, oraz zapewnia uczucie świeżości. Cena za getry to 71 zł.

Dla pań i panów:
Koszulka kibica Brubeck unisex z godłem Polski

To propozycja dla wszystkich, którzy lubią nosić narodowe barwy. Koszulka świetnie sprawdza się choćby podczas imprez sportowych z udziałem „Biało-czerwonych”. Koszulka ma właściwości bakteriostatyczne, dzięki czemu zapobiega powstawaniu brzydkich zapachów, kiedy emocje sięgają zenitu. Lekka i miękka dzianina zapewnia swobodę ruchów podczas kibicowania, zapobiega otarciom skóry i sprawdza się w wysokich temperaturach. Koszulka kibica Brubeck kosztuje 94 zł.

Dla dzieci

Odzież termoaktywna to nie tylko domena dorosłych. Przecież dzieci także potrzebują komfortu. Komplet dziewczęcy lub chłopięcy Brubeck EXTREME MERINO to lekka i oddychająca bielizna, a zarazem wyjątkowo ciepła i zapobiegająca przegrzaniu. W przypadku najmłodszych, którzy przecież nie oszczędzają się i potrafią całymi dniami biegać po podwórku ma duże znaczenie. Komplet sprawdzi się jako pierwsza warstwa ubioru w czasie zimy, np. podczas jazdy na sankach. Swoje niezwykłe właściwości antyalergiczna, bakterostatyczna dzianina zawdzięcza wełnie owiec merynosów. Cena – 179 zł.

Źródło:

odzież militarna – adventuresquad.pl http://adventuresquad.pl/k/6/odziez

Wydrukuj ten wpis Wydrukuj ten wpis
Możesz zostawić wiadomość, lub informacje zwrotną (trackback) do własnej strony.

Zostaw odpowiedź

 

Powered by WordPress