Hotele na konferencje w górach

W górskich kurortach trwają powoli przygotowania do sezonu zimowego, a w związku z tym, do licznych konferencji, czy spotkań biznesowych. Od lat polskie góry są chętnie wybierane przez firmy jako miejsca imprez integracyjnych połączonych ze szkoleniami czy konferencjami.

 


W samym centrum „zimowej stolicy Polski” położony jest pięciogwiazdkowy hotel Villa Marilor Hotel & SPA. Do dyspozycji klientów biznesowych są dwie klimatyzowane sale konferencyjne, każda na 60 osób. Sale wyposażone są m. in. w system nagłaśniający, mixer dźwięku, bezprzewodowe mikrofony, ekran i projektor multimedialny, TV. Warto wspomnieć o stylowym cafe-bar 1920, gdzie w  klimacie  lat 20-tych można spróbować znakomitych alkoholi z Europy, Australii i Ameryki Południowej, a także kawy Segafredo, herbaty Ronnefeldt i pysznych deserów.

Hotel & Medi – SPA Biały Kamień położony jest w centrum uzdrowiska Świeradów – Zdrój,  w otulinie malowniczej góry Biały Kamień. Obiekt dysponuje 3 salami konferencyjnymi umożliwiającymi organizację zarówno kameralnych spotkań, jak i dużych konferencji do 250 osób. Pobyt w tych okolicach warto wykorzystać na przejazd najnowocześniejszą w Polsce koleją gondolową czy wycieczki po pięknej okolicy.

 

Hotel Alpin w Szczyrku to obiekt specjalizujący się w kompleksowej organizacji konferencji i spotkań  firmowych. Do dyspozycji klientów biznesowych są trzy sale konferencyjne,  wyposażone m . in. w rzutniki multimedialne, sprzęt audio-video, mikrofony bezprzewodowe, bezpłatne łącze z internetem. Na terenie Hotelu Alpin znajduje się też restauracja, kawiarnia, czy sauna.Rezydencja „Apollo” to obiekt z zachowaną architekturą z końca XIX wieku, usytuowany wśród starych świerków i modrzewi, zaledwie kilka minut drogi od centrum Karpacza.  Z okien rezydencji  można podziwiać  piękną panoramę Karkonoszy. Obiekt znakomicie sprawdza się jako miejsce konferencji, szkoleń, imprez biznesowych czy bankietów. Nowoczesna sala konferencyjna może pomieścić 40 osób.


Hotele na konferencje w górach pochodzą z prezentacji serwisów www.e-konferencje.pl i www.konferencyjne.pl. Tam znajdą Państwo więcej hoteli i obiektów konferencyjnych w górach, a także w całej Polsce.

==============

Wydrukuj ten wpis Wydrukuj ten wpis
Możesz zostawić wiadomość, lub informacje zwrotną (trackback) do własnej strony.

Zostaw odpowiedź

 

Powered by WordPress